• Rajd Mikołajkowy

• Chełmska Jesień Turystyczna z Powstaniem Styczniowym - 38. Rajd "Mikołajkowy" za nami🎅🚶🚶‍♀️🚶‍♂️

Do zobaczenia na szlaku w sezonie wiosennym 🙋‍♀️

• X Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora LO w Siedliszczu

• Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w  X Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Siedliszczu. W turnieju uczestniczyło 6 drużyn. Oprócz naszej szkoły udział wzięły drużyny z SP w Siedliszczu, SP w Lisznie, SP w Święcicy, SP w Malinówce, SP w Wierzbicy.

Nasza szkoła w punktacji drużynowej okazała się najlepsza i zdobyła I miejsce.

W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Wiktoria Waryszak, II miejsce Natalia Filipczuk, IV miejsce Amelia Raszyńska.

W kategorii chłopców I miejsce zajął Szymon Szokaluk.

Skład naszej zwycięskiej drużyny tworzyli: Wiktoria Waryszak, Natalia Filipczuk, Amelia Raszyńska, Malwina Lachowska, Szymon Szokaluk, Krystian Pukas, Alan Pukas, Antoni Żołnacz.

• Prawa dziecka

• Uczniowie klasy 2 podczas występu na temat praw dziecka.  Uczniów przygotowały: p. Dorota Porosiło i p. Dorota Krupa