• Wizyta przygotowawcza w Grecji

• W dniach 17.03.2022r – 20.03. 2022r. odbyła się wizyta przygotowawcza do greckiego miasteczka Platamonas w ramach przedsięwzięcia „Starożytna Grecja – kultura, historia, dziedzictwo” finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój projekt „Ponadnarodowa mobilność uczniów”. Dyrektor szkoły Dorota Jaszczuk i Pani Ewelina Aleksandrowska – Rokita – nauczyciel języka angielskiego mieli możliwość zwiedzenia miejsc, które zobaczą uczniowie podczas swojego wyjazdu edukacyjnego, zweryfikowania warunków, które czekają na uczniów szkoły oraz poznać zaprzyjaźnioną szkołę grecką, w której uczniowie będą uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych.

Platamonos to mała miejscowość położona na Riwierze Olimpijskiej w północnej części Grecji. Oferuje przepiękne widoki z jednej strony na Morze Egejskie, a z drugiej na szczyty Masywu Olimpu siedziby starożytnych bogów greckich.

• OGŁOSZENIE

Wnioski o przyjęcie do oddziału przedszkolnego/ punktu przedszkolnego oraz do I klasy szkoły podstawowej należy składać w terminie do

14 marca 2022r.