• Zajęcia sensoplastyki

• Dzieci potrzebują środowiska bogatego w bodźce i wyzwania, są jednocześnie pełne kreatywności, pomysłowości i chęci do kształcenia. Dlatego wrodzona potrzeba swobodnego brudzenia się , na którą powinniśmy w mądry sposób pozwolić i zaakceptować stała się  właśnie pomysłem na zajęcia sensoplastyki w naszej szkole, prowadzone przez Panie: Dorotę Krupę i Martę Stefańską. Celem zajęć jest wspieranie rozwoju kompetencji intra oraz interpersonalnych uczestników poprzez odpowiednie przygotowanie przestrzeni oraz na twórczym procesie budowania samodzielnych i zrównoważonych osobowości, które będą maksymalnie przygotowane do wyzwań, jakie stawia współczesna rzeczywistość. A przy tym warsztaty wspierają osiąganie własnych sukcesów dzieci. Warsztaty to również forma relaksacji, niwelowania napięć i wyciszenia, a to wszystko może mieć miejsce w naszej szkole.